Předvánoční webinář

22. prosince 2020


Dne 19.12. se konal další webinář Česko-německého fóra mládeže. Tentokrát jsme se zabývali tématem „Kreativní prezentační možnosti”, které sloužilo jako příprava na závěrečnou prezentaci našich projektů v příštím roce.

Webinář byl veden referentkou Kristýnou Šoukalovou z organizace Prostor pro rozvoj, od které jsme dostali různé podněty na probuzení naší kreativity a navzdory nejisté situace na udržení naší motivace.
Jednotlivé skupiny měly příležitost reflektovat vývoj jejich projektů a vytvořit první plán, podle kterého by jejich projekt měl být prezentovaný, nezávisle na tom, jestli se závěrečná prezentace bude konat off-line nebo online. Samozřejmě byly také aktualizovány To-do seznamy, které byly doplněny o další pracovní kroky. Zbyl také čas zapřemýšlet o odměně, kterou si po úspěšném zakončení projektu dopřejeme.
Na konci semináře byli všichni zásobeni novými nápady, a tak nám nezbylo než se společně naladit na Vánoce.
Fórum mládeže přeje všem čtenářům veselé vánoční svátky a nový rok ve zdraví!

Česko německé fórum se zasazuje o zlepšení a prohloubení česko-německých vztahů a aktivní spolupráci obou sousedních zemí.
Přátelé Česko-německého fóra mládeže, z.s.
Slovinská 686/16
10100 Praha

IČO: 266 51 866
© 2024 ČNFM. Všechna práva vyhrazena.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram